״הסדנה מהווה בשבילי נקודה של "לפני ואחרי" בחיי כצלמת. בתהליך הזה שי וליאל מלווים ומכוונים אותך להתפתחות ברמה אחרת, גם אישית וגם צילומית ובאמת קשה לי לתאר את זה. לעצור רגע, להתנתק מכל דבר אחר ולהתבונן, ולמצוא את הערך המוסף לכל דבר קטן שקורה סביבנו ברחוב, ולחשוב מי אני בתוך הסיפור הזה ומה אני רוצה להביא בתמונות שלי, מה חשוב לי לספר ואיך לעשות את זה בצורה אמנותית ומעניינת. סדנה חובה לכל מי שאוהב מכבד את תחום הצילום, פשוט חוויה ששומרים לכל החיים״.
סברינה
״שי וליאל ,תודה על חוויה בלתי נשכחת , הרבה מעבר לסדנה לצילום רחוב, תהליך של העצמה והגשמה עצמית ,ממליצה ומאחלת לכולם את המתנה ,החוויה וההיכרות אתכם״.
סיון
״השתתפתי בסדנת צילום רחוב מרתקת ומעוררת השראה של צלם נדיר. שי גילה לי עולם והסתכלות שונה על הרחוב. הסיפורים שבין האנשים, לראות את האור או יותר נכון את הצללים וללמוד להשתמש בהם. פרצנו גבולות, התגברנו ל פחדים והכל באופן כל כך מסור, רציני, אכפתיות ומקצועיות מטורפת. אני ממליץ לכל צלם לעבור את החוויה בסדנה של שי וליאל.
דודי
סדנת רחוב מדהימה, חוויה איכותית שמשאירה טעם של עוד… שי פשוט אומן שיודע להעביר ידע בצורה כל כך טובה וברורה, לכל מי שרוצה לפרוץ עוד גבול בתחום הצילום....זה האיש והמקום.
אפרת
את שי הכרתי בהרצאת השראה המרתקת ביותר שהעביר בבית ספר חשיפה באשקלון והתאהבתי! אדם מופלא שמפיץ אור ויצירתיות .. כאשר נפתחה סדנת צילום של שי וליאל, הייתי בין הראשונים שנרשמו… בקבוצה קטנה ואיכותית, המפגשים בשטח היו מפתיעים מאוד, לצאת ולראות את המאסטר בפעולה, ללמוד ולגלות עולם! המפגשים האישיים הוציאו ממני המון - למדתי על עצמי דברים רבים וכמובן איך להוציא מהצילום יותר … שי אתה אחד האלופים! זכיתי בך! ליאל- אין דברים כמוך! מעריצה אותך! תודה על הכל ****** ממליצה בחום *******
ענבל
סגירת תפריט